Hlavní menu

Vyhledávání


Vyhledat text

Kontakt

Jana Filipová
Šultysova 169
284 01 Kutná Hora
okres Kutná Hora

mobil: +420 728 417 830
mobil: +420 602 671 670

e-mail: janafilipova@seznam.cz

TOPlist

NĚCO MÁLO O NÁS

About us

Svého prvního středního knírače černého, fenu  Drinu z Jitčina údolí, jsme si přivezli domů v roce 1982. Byla to ochránkyně domova, nádherná a milá společnice na cestách. Když v roce 1993 odešla do psího nebe, bylo jasné že dalším pejskem bude opět knírač, ostatně jak jinak. V červnu 1993 jsme si tedy domů přivezli chlupatou kuličku středního knírače pepř a sůl  Klima z Mutinského vily. Ten se dožil krásného věku.
V červenci roku 2003 jsme si pořídili syna světového vítěze W. Ch.  – Artú PS, Ervina ze Vsackých luhů. Jeho skvělá a vstřícná povaha a výstavní úspěchy, nás motivovaly k tomu, abychom do budoucna přemýšleli o tom, že rozšíříme svůj chov.
Dne 31. srpna 2006 jsme si přivezli domů nejtemperamentnějšího člena psí smečky středního knírače černého z Ruské chovatelské stanice CHERNI STRAZHNIK, který se jmenuje Cherni Strazhnik Lucky's Cowboy.

A jaké jsou další naše plány? Uvažujeme, že dalším členem psí smečky bude fena, aby chlapi neměli v naší rodině tak velkou převahu.

About us

Chceme se také věnovat programům resocializace mladistvých a nezletilců, programům pro volnočasové aktivity atd. Bližší informace  – Projekt Pejsek. Prostě tomu, kde můžeme využít svoje zkušenosti a skloubit je se psy a to ku propěchu psů i lidí.